دانلود سریال Star Trek: The Next Generation (1987–1994) BluRay 720p
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت25
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.7
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

به روز رسانی : هفت فصل کامل | پایان سریال
ژانر : اکشن , ماجراجویی , علمی تخیلی رده سنی : TV-PG کارگردان : Cliff Bole , Les Landau , Winrich Kolbe نویسنده : Gene Roddenberry , Brannon Braga , Ronald D. Moore محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : Release date زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان سریال در قرن 24 چند دهه پس از ماموریت کاپیتان "جیمز کرک" نسل جدیدی از افسران در یک سرمایه گذاری جدید بر روی ماموریت خود را برای رفتن به جایی که هیچ کس قبلا نرفته است کار می کنند و...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
1994
Winner
Outstanding Individual Achievement in Sound Mixing for a Drama Series
Alan Bernard (production mixer) ,
Chris Haire (dialogue re-recording mixer) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer) ,
Doug Davey (effects re-recorder mixer) ,
Outstanding Individual Achievement in Special Visual Effects
Dan Curry (visual effects producer) ,
David Stipes (visual effects supervisor) ,
Michael Backauskas (visual effects coordinator) ,
Scott Rader (compositing animator) ,
Adam Howard (visual effects animation) ,
Erik Nash (motion control camera operator) ,
1994
Nominee
Outstanding Drama Series
Rick Berman (executive producer) ,
Michael Piller (executive producer) ,
Jeri Taylor (executive producer) ,
David Livingston (supervising producer) ,
Peter Lauritson (producer) ,
Merri D. Howard (line producer) ,
Ronald D. Moore (producer) ,
Wendy Neuss (co-producer) ,
Brannon Braga (co-producer) ,
Outstanding Individual Achievement in Art Direction for a Series
Richard D. James (production designer) ,
Andrew Neskoromny (art director) ,
Jim Mees (set decorator) ,
Outstanding Individual Achievement in Costume Design for a Series
Robert Blackman (costume designer) ,
Abram Waterhouse (co-costume designer) ,
Outstanding Individual Achievement in Editing for a Series - Single Camera Production
Daryl Baskin (editor) ,
John Farrell (supervising editor) ,
David Ramirez (editor) ,
Outstanding Individual Achievement in Makeup for a Series
June Westmore (key makeup artist) ,
Michael Westmore (makeup supervisor/designer) ,
Gilbert A. Mosko (key makeup artist) ,
Debbie Zoller (key makeup artist) ,
Tina Hoffman (key makeup artist) ,
David Quashnick (key makeup artist) ,
Mike Smithson (key makeup artist) ,
Hank Edds (key makeup artist) ,
Kevin Haney (key makeup artist) ,
Michael Key (key makeup artist) ,
Outstanding Individual Achievement in Music Composition for a Series (Dramatic Underscore)
Dennis McCarthy (composer) ,
Outstanding Individual Achievement in Sound Editing for a Series
Mace Matiosian (supervising sound editor) ,
Ruth Adelman (dialogue editor) ,
Miguel Rivera (dialogue editor) ,
Masanobu 'Tomi' Tomita (sound effects editor) ,
Guy Tsujimoto (sound effects editor) ,
Jeff Gersh (sound editor) ,
Gerry Sackman (music editor) ,
Jerry Trent (foley artist) ,
Audrey Trent (foley artist) ,
Outstanding Hairstyling for a Series
Joy Zapata (hair designer) ,
Patricia Miller (key hairstylist) ,
Laura Connolly (key hairstylist) ,
Carolyn Elias (key hairstylist) ,
Don Sheldon (key hairstylist) ,
Susan Zietlow-Maust (key hairstylist) ,
1993
Winner
Outstanding Individual Achievement in Costume Design for a Series
Robert Blackman (costume designer) ,
Outstanding Individual Achievement in Hairstyling for a Series
Joy Zapata (hair designer) ,
Candace Neal (hairstylist) ,
Patricia Miller (hairstylist) ,
Laura Connolly (hairstylist) ,
Richard Sabre (hairstylist) ,
Julia L. Walker (hairstylist) ,
Josée Normand (hairstylist) ,
Outstanding Individual Achievement in Sound Mixing for a Drama Series
Alan Bernard (production mixer) ,
Doug Davey (re-recording mixer-effects) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer-music) ,
Chris Haire (re-recording mixer) ,
1993
Nominee
Outstanding Individual Achievement in Makeup for a Series
Michael Westmore (makeup designer/makeup supervisor) ,
Gerald Quist (makeup artist) ,
Karen Westerfield (makeup artist) ,
Jill Rockow (makeup artist) ,
Doug Drexler (makeup artist) ,
Outstanding Individual Achievement in Sound Editing for a Series
Bill Wistrom (supervising sound editor) ,
James Wolvington (supervising sound editor) ,
Miguel Rivera (sound editor) ,
Masanobu 'Tomi' Tomita (sound editor) ,
Guy Tsujimoto (sound editor) ,
Jeff Gersh (sound editor) ,
Dan Yale (sound editor) ,
Gerry Sackman (music editor) ,
1992
Winner
Outstanding Individual Achievement in Costume Design for a Series
Robert Blackman (costume designer) ,
Outstanding Individual Achievement in Makeup for a Series
Michael Westmore (make-up supervisor/designer) ,
Gerald Quist (make-up artist) ,
Ron Walters (make-up artist) ,
Jane Haymore (make-up artist) ,
Bob Scribner (make-up artist) ,
Ken Diaz (make-up artist) ,
Karen Westerfield (make-up artist) ,
Richard Snell (make-up artist) ,
Tania McComas (make-up artist) ,
Outstanding Individual Achievement in Special Visual Effects
Dan Curry (visual effects supervisor) ,
Ronald B. Moore (visual effects coordinator) ,
David Takemura (visual effects associate) ,
Erik Nash (motion control photograohy) ,
Don Lee (visual effects editor) ,
Peter Sternlicht (visual effects editor) ,
Adam Howard (visual effects animator) ,
Syd Dutton (matte artist) ,
Robert Stromberg (matte artist) ,
Outstanding Individual Achievement in Special Visual Effects
Robert Legato (visual effects supervisor) ,
Gary Hutzel (visual effects coordinator) ,
David Takemura (visual effects associate) ,
Patrick Clancey (visual effects compositor) ,
Adrian Hurley (motion control operator) ,
Adam Howard (animation supervisor) ,
Don Lee (visual effects editor) ,
Dennis Hoerter (motion control technician) ,
1992
Nominee
Outstanding Individual Achievement in Art Direction for a Series
Richard D. James (production designer) ,
Jim Mees (set decorator) ,
Outstanding Individual Achievement in Hairstyling for a Series
Joy Zapata (hair designer) ,
Patricia Miller (hairstylist) ,
Outstanding Individual Achievement in Music Composition for a Series (Dramatic Underscore)
Dennis McCarthy (composer) ,
Outstanding Individual Achievement in Sound Editing for a Series
Bill Wistrom (supervising sound editor) ,
James Wolvington (sound editor) ,
Wilson Dyer (sound editor) ,
Masanobu 'Tomi' Tomita (sound editor) ,
Dan Yale (sound editor) ,
Gerry Sackman (music editor) ,
Outstanding Individual Achievement in Sound Mixing for a Drama Series
Alan Bernard (production mixer) ,
Chris Haire (re-recording mixer) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer) ,
Doug Davey (re-recording mixer) ,
1991
Winner
Outstanding Sound Editing for a Series
Bill Wistrom (supervising editor/supervising adr editor) ,
James Wolvington (sound editor) ,
Mace Matiosian (sound editor) ,
Wilson Dyer (sound editor) ,
Masanobu 'Tomi' Tomita (sound editor) ,
Dan Yale (sound editor) ,
Gerry Sackman (supervising music editor) ,
Outstanding Sound Mixing for a Drama Series
Alan Bernard (production mixer) ,
Doug Davey (re-recording mixer) ,
Chris Haire (re-recording mixer) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer) ,
1991
Nominee
Outstanding Achievement in Makeup for a Series
Michael Westmore (makeup creator/makeup supervisor) ,
Gerald Quist (makeup artist) ,
Michael Mills (makeup artist) ,
Outstanding Achievement in Makeup for a Series
Michael Westmore (makeup supervisor) ,
Gerald Quist (makeup artist) ,
Ed French (makeup artist) ,
Jill Rockow (makeup artist) ,
Gilbert A. Mosko (makeup artist) ,
Outstanding Achievement in Music Composition for a Series (Dramatic Underscore)
Dennis McCarthy (composer) ,
Outstanding Achievement in Special Visual Effects
Gary Hutzel (visual effects coordinator) ,
Robert Legato (visual effects supervisor) ,
David Takemura (visual effects associate) ,
Michael Okuda (graphics designer) ,
Don Greenberg (visual effects editor) ,
Erik Nash (motion control camreaperson) ,
Stephen L. Price (visual effects animation designer) ,
Syd Dutton (matte artist) ,
Robert Stromberg (matte artist) ,
Bill Taylor (matte cameraperson) ,
Don Lee (blue screen compositing) ,
Outstanding Achievement in Special Visual Effects
Robert Legato (visual effects supervisor) ,
Gary Hutzel (visual effects coordinator) ,
David Takemura (visual effects associate) ,
Patrick Clancey (visual effects editor) ,
Stephen L. Price (visual effects animation designer) ,
Michael Okuda (visual effects graphics designer) ,
Erik Nash (motion control cameraman) ,
Syd Dutton (matte artist) ,
Bill Taylor (matte cameraperson) ,
Don Lee (blue screen compositing) ,
Outstanding Art Direction for a Series
Richard D. James (production designer) ,
Jim Mees (set decorator) ,
Outstanding Cinematography for a Series
Marvin V. Rush (director of photography) ,
Outstanding Costume Design for a Series
Robert Blackman (costume designer) ,
1990
Winner
Outstanding Art Direction for a Series
Richard D. James (production designer) ,
Jim Mees (set decorator) ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Bill Wistrom (supervising sound editor) ,
James Wolvington (sound editor) ,
Mace Matiosian (sound editor) ,
Wilson Dyer (sound editor) ,
Rick Freeman (sound editor) ,
Gerry Sackman (supervising music editor) ,
1990
Nominee
Outstanding Hairstyling for a Series
Vivian McAteer (head hairstylist) ,
Barbara Lampson (hairstylist) ,
Rita Bellissimo (hairstylist) ,
Outstanding Music Composition for a Series (Dramatic Underscore)
Dennis McCarthy (composer) ,
Outstanding Special Visual Effects
Dan Curry (visual effects supervisor) ,
Ronald B. Moore (visual effects coordinator) ,
Peter W. Moyer (visual effects editor) ,
Stephen L. Price (harry artist) ,
Don Lee (visual effects editor) ,
Outstanding Editing for a Series - Single Camera Production
Robert Lederman (editor) ,
Outstanding Sound Mixing for a Drama Series
Alan Bernard (production mixer) ,
Doug Davey (re-recording mixer) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer) ,
Chris Haire (re-recording mixer) ,
Outstanding Makeup for a Series
Michael Westmore (makeup artist) ,
Gerald Quist (makeup artist) ,
June Westmore (makeup artist) ,
Hank Edds (makeup artist) ,
Doug Drexler (makeup artist) ,
John Caglione Jr. (makeup artist) ,
Ron Walters (makeup artist) ,
Outstanding Special Visual Effects
Robert Legato (visual effects supervisor) ,
Gary Hutzel (visual effects coordinator) ,
Stephen L. Price (visual effects animator) ,
Don Greenberg (visual effects editor) ,
Erik Nash (motion control supervisor) ,
Don Lee (visual effects editor) ,
Michael Okuda (graphic designer) ,
1989
Winner
Outstanding Sound Editing for a Series
Bill Wistrom (supervising sound editor/adr editor) ,
James Wolvington (sound editor) ,
Mace Matiosian (sound editor) ,
Wilson Dyer (sound editor) ,
Guy Tsujimoto (sound editor) ,
Gerry Sackman (supervising music editor) ,
Outstanding Sound Mixing for a Drama Series
Chris Haire (re-recording mixer) ,
Doug Davey (re-recording mixer) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer) ,
Alan Bernard (sound mixer) ,
1989
Nominee
Outstanding Achievement in Hairstyling for a Series
Richard Sabre (department hairstylist) ,
Georgina Williams (hairstylist) ,
Outstanding Achievement in Makeup for a Series
Michael Westmore (makeup supervisor) ,
Gerald Quist (makeup artist) ,
Janna Phillips (makeup artist) ,
Outstanding Achievement in Music Composition for a Series (Dramatic Underscore)
Dennis McCarthy (composer) ,
Outstanding Achievement in Special Visual Effects
Dan Curry (visual effects supervisor) ,
Ronald B. Moore (visual effects coordinator) ,
Peter W. Moyer (visual effects editor) ,
Stephen L. Price (visual effects animator) ,
Outstanding Art Direction for a Series
Richard D. James (art director) ,
Jim Mees (set decorator) ,
Outstanding Costume Design for a Series
Durinda Wood (costume designer) ,
William Ware Theiss (starfleet uniforms creator) ,
1988
Winner
Outstanding Achievement in Makeup for a Series
Werner Keppler (makeup) ,
Michael Westmore (makeup) ,
Gerald Quist (makeup) ,
Outstanding Costume Design for a Series
William Ware Theiss (costume designer) ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Bill Wistrom (supervising sound editor) ,
Wilson Dyer (sound editor) ,
Mace Matiosian (sound editor/supervising adr editor) ,
James Wolvington (sound editor) ,
Gerry Sackman (supervising music editor) ,
Keith Bilderbeck (sound editor) ,
1988
Nominee
Outstanding Achievement in Hairstyling for a Series
Richard Sabre (hairstylist) ,
Outstanding Achievement in Makeup for a Series
Michael Westmore (makeup) ,
Werner Keppler (makeup) ,
Gerald Quist (makeup) ,
Rolf John Keppler (makeup) ,
Outstanding Cinematography for a Series
Edward R. Brown ,
Outstanding Sound Mixing for a Drama Series
Chris Haire (sound mixer) ,
Doug Davey (sound mixer) ,
Jerry Clemans (sound mixer) ,
Alan Bernard (sound mixer) ,
Screen Actors Guild Awards
1995
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Patrick Stewart ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2015
Nominee
Best DVD/Blu-Ray Television Release
2014
Winner
Best DVD/Blu-Ray Television Release
2013
Winner
Best DVD/Blu-Ray Television Release
2005
Winner
2003
Winner
Best DVD TV Programming Release
1995
Nominee
Best Genre Television Series
1994
Nominee
Best Genre Television Series
1993
Nominee
Best Genre Television Series
1992
Nominee
Best Genre Television Series
1991
Winner
Best Genre Television Series
1990
Winner
Best Genre Television Series
Best Genre TV Actor
Patrick Stewart ,
American Television Awards
1993
Nominee
Best Actor in a Dramatic Series
Patrick Stewart ,
ASCAP Film and Television Music Awards
1995
Winner
Top TV Series
Jay Chattaway ,
Top TV Series
Dennis McCarthy ,
Cinema Audio Society, USA
1995
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television - Series
Chris Haire (re-recording mixer) ,
Doug Davey (re-recording mixer) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer) ,
Alan Bernard (production mixer) ,
1994
Winner
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television
Chris Haire (re-recording mixer) ,
Doug Davey (re-recording mixer) ,
Richard L. Morrison (re-recording mixer) ,
Alan Bernard (production mixer) ,
Guinness World Record Award
2016
Winner
Most successful TV sci-fi franchise
George Takei ,
Gene Roddenberry ,
Hugo Awards
1995
Winner
Best Dramatic Presentation
Winrich Kolbe (director) ,
Ronald D. Moore (written by) ,
Brannon Braga (written by) ,
1993
Winner
Best Dramatic Presentation
Peter Lauritson (director) ,
Morgan Gendel (story/teleplay) ,
Peter Allan Fields (teleplay) ,
1988
Nominee
Best Dramatic Presentation
Corey Allen (director) ,
D.C. Fontana (written by) ,
Gene Roddenberry (written by) ,
IGN Summer Movie Awards
2012
Nominee
Best TV DVD or Blu-Ray
Motion Picture Sound Editors, USA
1993
Winner
Best Sound Editing - Television Episodic - Effects & Foley
Mace Matiosian ,
Online Film & Television Association
2022
Winner
Character
Patrick Stewart ,
2000
Winner
Television Programs
Peabody Awards
1988
Winner
Viewers for Quality Television Awards
1994
Nominee
Best Actor in a Quality Drama Series
Patrick Stewart ,
Best Supporting Actor in a Quality Drama Series
Brent Spiner ,
1993
Nominee
Best Actor in a Quality Drama Series
Patrick Stewart ,
Specialty Player
John de Lancie ,
1992
Nominee
Best Quality Drama Series
Writers Guild of America, USA
1990
Nominee
Episodic Drama
Melinda M. Snodgrass ,
Young Artist Awards
1995
Nominee
Best Performance by a Youth Actress - TV Guest Star
Kimberly Cullum ,
Best Performance by a Youth Actor - TV Guest Star
Gabriel Damon ,
1990
Nominee
Best Young Actor in an Off-Primetime Family Series
Wil Wheaton ,
Best Off-Primetime Family Series
1989
Winner
Best Young Actor in a Family Syndicated Show
Wil Wheaton ,
Best Syndicated Family Drama or Comedy Series
1988
Nominee
Best Young Actor Starring in a Television Drama Series
Wil Wheaton ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

Let the Right One In
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Let the Right One In (2022–)

7.3 / 10
2,190
ژانر : درام , ترسناک
سازنده : Seith Mann , Viet Nguyen , Eva Sørhaug
نویسنده : Andrew Hinderaker , John Ajvide Lindqvist , David Turkel
زبان : انگلیسی
ستارگان : Demián Bichir , Anika Noni Rose , Grace Gummer
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Showtime
فصل : 01 ، قسمت : 09 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال دختری 12 ساله که پس از تبدیل شدن به یک خون آشام زندگی بسته ای دارد و فقط می تواند شب ها بیرون برود. پدرش تمام تلاشش را می کند تا حداقل مقدار خون انسانی را که برای زنده ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
The Problem with Jon Stewart
720p WEBRip » 250MB
720p WEBRip x265 » 200MB

The Problem with Jon Stewart (2021–)

7 / 10
1,815
ژانر : کمدی , تاک شو
سازنده : Paul Pennolino , Andre Allen , Nicq Hale
نویسنده : Kristen Acimovic , Henrik Blix , Rob Christensen
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jon Stewart , LeVar Burton , Chelsea Devantez
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Apple TV+
فصل : 02 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : مجموعه ای چند فصله و تک محور که در مورد موضوعاتی که بیشتر بر ما تأثیر می گذارد، عمیقاً صحبت می کند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Good Girls
720p WEBRip » 300MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Good Girls (2018–2021)

7.7 / 10
52,844
ژانر : کمدی , جنایی , درام
سازنده : Michael Weaver , Eric Tignini , Dean Parisot
نویسنده : Jenna Bans , Jeremy Gordon , Vanessa Mancos
زبان : انگلیسی
ستارگان : Christina Hendricks , Retta , Mae Whitman
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 04 ، قسمت : 16 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال داستان سه مادر حومه شهری که با مشکل مالی مواجه می شوند و تصمیم می گیرند به یک سوپر مارکت محلی با یک اسلحه اسباب بازی دستبرد بزنند. مدیر سوپر مارکت یکی از آنها را می بیند و آن ...
IMDB
Comment 12
Awards
Season 04
Run
720p WEBRip x265 » 25MB
480p WEBRip » 150MB

Run (2020)

6.2 / 10
7,568
ژانر : کمدی , عاشقانه , هیجان انگیز
سازنده : Kate Dennis , Natalie Bailey , Kevin Bray
نویسنده : Vicky Jones , Stacy Osei-Kuffour , Adam Countee
زبان : انگلیسی
ستارگان : Merritt Wever , Domhnall Gleeson , Rich Sommer
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO
فصل : 01 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : ماجرای این سریال درباره دو دوست قدیمی است که یک فرار طولانی مدت را برای ناپدید شدن را انجام می دهند و ....
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
The Titan Games
720p WEBRip x265 » 600MB
480p WEBRip » 300MB

The Titan Games (2019–)

7.1 / 10
3,546
ژانر : مسابقه تلویزیونی , برنامه تلویزیونی
سازنده : Phil Heyes , Chris 'Stotty' Stott , Alex Rudzinski
نویسنده : Dwayne Johnson
زبان : انگلیسی
ستارگان : Dwayne Johnson , Cari Champion , Darren Capozzi
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 02 ، قسمت : 12 دانلود سریال »
خلاصه داستان : در این مسابقه تلویزیونی با اجرای "دواین جانسون" شامل مسابقاتی که در آن شرکت کنندگان باید از پس مراحل دشواری که نیازمند قدرت جسمانی بسیار بالایی می باشند بر بیایند و...
IMDB
Comment 2
Awards
Season 02
Let the Right One In The Problem with Jon Stewart Good Girls Run The Titan Games