دانلود سریال The Walking Dead (2010–2022) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت24
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.1
نظرات کاربران42

اشتراک گذاری

به روز رسانی : 11 فصل کامل | پایان سریال
ژانر : درام , ترسناک , هیجان انگیز رده سنی : TV-MA کارگردان : Greg Nicotero , Michael E. Satrazemis , David Boyd نویسنده : Charlie Adlard , Frank Darabont , Robert Kirkman محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : Release date زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : «ریک» یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها (مرده های متحرک) تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ساکن شده اند. همسرش «لوری» و پسرش «کارل» و همینطور بهترین دوستش، «شین» در میان بازمانده ها هستند. اکنون او بهمراه دیگر بازمانده ها باید در دنیایی که پر از مرده های متحرک است، راهی برای زنده ماندن پیدا کنند...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2017
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key makeup artist) ,
Garrett Immel (key makeup artist) ,
Kevin Wasner (key makeup artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Kerrin Jackson (special makeup effects artist) ,
2016
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (makeup effects artist) ,
Kerrin Jackson (makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise (Visual Effects Supervisor) ,
Matt Robken (Visual Effects Producer) ,
Darrell Pritchett (Special Effects Supervisor) ,
David Alexander (CG Supervisor) ,
Michael Crane (Compositing Supervisor) ,
Chad Hudson (Visual Effects Producer) ,
Staffan Linder (Visual Effects Supervisor) ,
Sean M. Ritchie (3D Artist) ,
Aldo Ruggiero (Compositing Supervisor) ,
2015
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Lou Thomas (adr supervisor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Joseph Tsai (foley editor) ,
Clayton Weber (foley artist) ,
Catherine Harper (foley artist) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Garrett Immel (prosthetic designer) ,
Gino Crognale (makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (makeup artist) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise ,
Darrell Pritchett ,
Matt Robken ,
Gary Romey ,
Martin Hilke ,
Franco Leng ,
Dylen Velasquez ,
Michael Cook ,
William L. Arance ,
Outstanding Stunt Coordination for a Drama Series, Limited Series or Movie
Monty L. Simons ,
2014
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Tim Farrell (sound effects) ,
Lou Thomas (dialogue editor/adr supervisor) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Joseph Tsai (foley editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Jody Thomas (foley artist) ,
Catherine Harper (foley artist) ,
Outstanding Special and Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise (vfx supervisor) ,
Darrell Pritchett (special effects supervisor) ,
Matt Robken (vfx producer) ,
Gary Romey (vfx coordinator) ,
Martin Hilke (lead compositor) ,
Diego Galtieri (visual effects compositor) ,
Michael Cook (lead cg artist) ,
William L. Arance (cgi artist) ,
Dylen Velasquez (visual effects compositor) ,
2013
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Derek Krout (prosthetic designer) ,
2012
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (special makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Carey Jones (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (prosthetic designer) ,
2012
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (dialogue adr editor) ,
Tim Farrell (sound effects editor) ,
Phil Barrie (sound effects editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Michael Baber ,
Outstanding Special Visual Effects
Victor Scalise (visual effects supervisor) ,
Jason Sperling (visual effects supervisor) ,
Darrell Pritchett (special effects supervisor) ,
Eddie Bonin (visual effects producer) ,
Valeri Pfahning (lead 2D artist) ,
Spence Fuller (2D artist) ,
Martin Hilke (2D artist) ,
Michael Cook (lead 3D artist) ,
Jon Rosenthal (3D artist) ,
2011
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (special makeup effects artist) ,
Jake Garber (special makeup effects artist) ,
Howard Berger (prosthetic designer) ,
Jaremy Aiello (prosthetic designer) ,
2011
Nominee
Outstanding Special Visual Effects for a Series
Sam Nicholson (lead visual effects supervisor) ,
Jason Sperling (visual effects supervisor) ,
Kent Johnson (visual effects producer) ,
Kristin Johnson (lead matte artist) ,
Christopher D. Martin (lead visual effects compositor) ,
Michael Enriquez (lead model maker) ,
Anthony Ocampo (lead visual effects animator) ,
Michael Cook (lead cgi artist) ,
Greg Nicotero (lead special effects artist) ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (co-supervisor/sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Screen Actors Guild Awards
2020
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Kelly Bellini ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Anthony DiRocco ,
Katie Eischen ,
Reece Fleetwood ,
Rachel Gelfeld ,
Lance Herota ,
Damita Jane Howard ,
Karin Justman ,
Joshua Lamboy ,
Jordan Malone ,
Bayland Rippenkroeger ,
Felipe Savahge ,
Monty L. Simons ,
Dalton Simons ,
Savannah Simons ,
Brett Solomano ,
Tommie Turvey ,
Vanessa Vander Pluym ,
2019
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Rocky Abou-Sakher ,
Ben Aycrigg ,
Kelly Bellini ,
Emily Brobst ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Shauna Galligan ,
Rachel Gelfeld ,
Lance Herota ,
Jason Charles Hill ,
Damita Jane Howard ,
Duke Jackson ,
Karin Justman ,
Matt LaBorde ,
Joshua Lamboy ,
Jordan Malone ,
Taylor McDonald ,
Bret McKee ,
Lloyd Pitts ,
Bayland Rippenkroeger ,
Felipe Savahge ,
Jordan Scott ,
Paul E. Short ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Todd Rogers Terry ,
Matt Thompson ,
Tommie Turvey ,
Tony Vittorioso ,
Thom Khoury Williams ,
2018
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Ben Aycrigg ,
Kelly Bellini ,
John Bernecker ,
Stephen Conroy ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Danny Epper ,
Dillon Eddo ,
Lance Herota ,
Jason Charles Hill ,
Damita Jane Howard ,
Karin Justman ,
Kara Kimmer ,
Jordan Malone ,
Taylor McDonald ,
Haley Nott ,
Marque Ohmes ,
Cody Robinson ,
Andy Rusk ,
Elena Sanchez ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Caine Sinclair ,
Dena Sodano ,
Nikki Tomlinson ,
Ashley Rae Trisler ,
Tony Vittorioso ,
Kevin Waterman ,
Thom Khoury Williams ,
2017
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Marcelle Coletti ,
Stephen Conroy ,
Gino Crognale ,
Elizabeth Davidovich ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Shauna Galligan ,
Cal Johnson ,
Kara Kimmer ,
Jordan Malone ,
Marque Ohmes ,
Meredith Richardson ,
Bayland Rippenkroeger ,
Andy Rusk ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Nikki Tomlinson ,
Amy Lynn Tuttle ,
Tony Vittorioso ,
2016
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Laura M. Beamer ,
Marcelle Coletti ,
Stephen Conroy ,
Raven-Danielle Baker ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Nick DeKay ,
Greg Dela Riva ,
Anthony DiRocco ,
Ian Eyre ,
Rachel Gelfeld ,
Damita Jane Howard ,
Duke Jackson ,
Cal Johnson ,
Ashley Rae Trisler ,
Marque Ohmes ,
Ryan D. Olson ,
Meredith Richardson ,
Bayland Rippenkroeger ,
Andy Rusk ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Christopher Tardieu ,
Nikki Tomlinson ,
Casey Ann Zeller ,
2015
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Jennifer Badger ,
Tye Claybrook Jr. ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Greg Dela Riva ,
Becky Decker ,
Nick DeKay ,
Philip Dido ,
Bob Fisher ,
Karin Justman ,
Ben Loggins ,
Anderson Martin ,
T. Ryan Mooney ,
Meredith Richardson ,
Andy Rusk ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Russell Towery ,
Ashley Rae Trisler ,
Kevin Waterman ,
2014
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Shellita Boxie ,
Elizabeth Davidovich ,
Becky Decker ,
Bob Fisher ,
Cal Johnson ,
Jasi Cotton Lanier ,
Ben Loggins ,
T. Ryan Mooney ,
Andy Rusk ,
Russell Towery ,
Taylor Towery ,
2013
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Philip Dido ,
Bob Fisher ,
Dante Ha ,
Andy Rusk ,
Russell Towery ,
Taylor Towery ,
Ashley Rae Trisler ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2022
Winner
Best Horror Television Series - Network/Cable
Best Supporting Actress in a Network/Cable Television Series
Lauren Cohan ,
2022
Nominee
Best Supporting Actor in a Network/Cable Television Series
Michael James Shaw ,
Best Supporting Actress in a Network/Cable Television Series
Melissa McBride ,
Best Guest-Starring Performance in a Network/Cable Television Series
Michael Biehn ,
Best Guest-Starring Performance in a Network/Cable Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2021
Winner
Best Horror Television Series
2021
Nominee
Best Supporting Actor in a Television Series
Norman Reedus ,
Best Supporting Actress in a Television Series
Melissa McBride ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Cassady McClincy ,
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2019
Winner
Best Horror Television Series
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
Best Supporting Actress in a Television Series
Danai Gurira ,
2019
Nominee
Best Actor in a Television Series
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor in a Television Series
Khary Payton ,
Best Supporting Actress in a Television Series
Melissa McBride ,
2018
Winner
Best Horror Television Series
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2018
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor on Television
Khary Payton ,
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Winner
Best Horror Television Series
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2016
Winner
Best Horror Television Series
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2016
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress on Television
Tovah Feldshuh ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Guest Performance in a Television Series
John Carroll Lynch ,
2015
Winner
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Syndicated/Cable Television Series
2015
Nominee
Best Supporting Actress on Television
Emily Kinney ,
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
Best Guest Performance in a Television Series
Andrew J. West ,
2014
Winner
Best Syndicated/Cable Television Series
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2014
Nominee
Best Guest Performance in a Television Series
David Morrissey ,
Best DVD/Blu-Ray Television Release
2013
Winner
Best Syndicated/Cable Television Series
Best Supporting Actress on Television
Laurie Holden ,
2013
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor on Television
David Morrissey ,
2012
Winner
Best Presentation on Television
2012
Nominee
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
2011
Winner
Best Presentation on Television
2011
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Actress on Television
Sarah Wayne Callies ,
Best Supporting Actor on Television
Steven Yeun ,
Best Supporting Actress on Television
Laurie Holden ,
Best Guest Performance in a Television Series
Noah Emmerich ,
AFI Awards, USA
2013
Winner
TV Program of the Year
2011
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2012
Nominee
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Hunter M. Via ,
2011
Winner
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Hunter M. Via ,
ASCAP Film and Television Music Awards
2013
Winner
Top Television Series
Bear McCreary ,
Astra Awards
2015
Nominee
Most Outstanding Drama - International
2014
Winner
Favourite Program – International Drama
2013
Nominee
Favourite Program - International Drama
Black Reel Awards for Television
2019
Nominee
Outstanding Guest Actress, Drama Series
Rutina Wesley ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actress, Drama Series
Danai Gurira ,
BloodGuts UK Horror Awards
2016
Nominee
Best TV Show
Bram Stoker Awards
2014
Nominee
Screenplay
Scott M. Gimple (writer) ,
2013
Winner
Screenplay
Glen Mazzara (writer) ,
2012
Nominee
Screenplay
Sang Kyu Kim (writer) ,
2011
Nominee
Screenplay
Scott M. Gimple ,
Screenplay
Scott M. Gimple ,
Casting Society of America, USA
2011
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Drama
Sharon Bialy (Casting Director) ,
Sherry Thomas (Casting Director) ,
Lisa Mae Fincannon (Location Casting Director) ,
Craig Fincannon (Location Casting Director) ,
Cinema Audio Society, USA
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Eric Gotthelf (adr mixer) ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
2014
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Greg Crawford (adr mixer) ,
Eric Gotthelf (adr mixer) ,
Stacey Michaels (foley mixer) ,
2012
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series
Bartek Swiatek (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
CinEuphoria Awards
2020
Winner
Merit - Honorary Award
Charlie Adlard (creator) ,
Frank Darabont (creator) ,
Robert Kirkman (creator) ,
Tony Moore (creator) ,
Angela Kang (creator) ,
Scott M. Gimple (producer) ,
Greg Nicotero (director) ,
Michael E. Satrazemis (director) ,
Austin Amelio (actor) ,
Cooper Andrews (actor) ,
Xander Berkeley (actor) ,
Jon Bernthal (actor) ,
Juan Javier Cardenas (actor) ,
Lauren Cohan (actress) ,
Michael Cudlitz (actor) ,
Jeffrey Dean Morgan (actor) ,
Jeffrey DeMunn (actor) ,
Tovah Feldshuh (actress) ,
Cailey Fleming (actress) ,
Dan Fogler (actor) ,
Seth Gilliam (actor) ,
Danai Gurira (actress) ,
Nadia Hilker (actress) ,
Laurie Holden (actress) ,
Ryan Hurst (actor) ,
Lennie James (actor) ,
Kyla Kenedy (actress) ,
Emily Kinney (actress) ,
Jeff Kober (actor) ,
Chad L. Coleman (actor) ,
Andrew Lincoln (actor) ,
Madison Lintz (actress) ,
Matt Lintz (actor) ,
Matt Mangum (actor) ,
Ross Marquand (actor) ,
Sonequa Martin-Green (actress) ,
Alanna Masterson (actress) ,
Eleanor Matsuura (actress) ,
Callan McAuliffe (actor) ,
Melissa McBride (actress) ,
Cassady McClincy (actress) ,
Josh McDermitt (actor) ,
Pollyanna McIntosh (actress) ,
Joshua Mikel (actor) ,
David Morrissey (actor) ,
Samantha Morton (actress) ,
Katelyn Nacon (actress) ,
Avi Nash (actor) ,
Daniel Newman (actor) ,
Austin Nichols (actor) ,
Steven Ogg (actor) ,
Tom Payne (actor) ,
Khary Payton (actor) ,
Norman Reedus (actor) ,
Lindsley Register (actress) ,
Lauren Ridloff (actress) ,
Chandler Riggs (actor) ,
Michael Rooker (actor) ,
Christian Serratos (actress) ,
Irone Singleton (actor) ,
Jayson Warner Smith (actor) ,
Sarah Wayne Callies (actress) ,
Scott Wilson (actor) ,
Jordan Woods-Robinson (actor) ,
Steven Yeun (actor) ,
Costume Designers Guild Awards
2017
Nominee
Outstanding Fantasy Television Series
Eulyn Colette Hufkie ,
Critics Choice Super Awards
2021
Nominee
Best Horror Series
Best Villain in a Series
Samantha Morton ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Most Bingeworthy Show
2016
Winner
Best Guest Performer in a Drama Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2015
Winner
Most Bingeworthy Show
2014
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Melissa McBride ,
2013
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Andrew Lincoln ,
2011
Nominee
Best Drama Series
Directors Guild of America, USA
2011
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Frank Darabont ,
Fangoria Chainsaw Awards
2017
Winner
Best TV Supporting Actor
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best TV SFX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2016
Winner
Best TV Makeup/Creature FX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2016
Nominee
Best TV Series
Best TV Supporting Actor
Lennie James ,
2015
Winner
Best TV Series
Best TV Supporting Actor
Norman Reedus ,
Best TV Makeup/Creature FX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2015
Nominee
Best TV Actor
Andrew Lincoln ,
Best TV Supporting Actress
Melissa McBride ,
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2011
Nominee
TV Drama of the Year
Gold Derby Awards
2016
Nominee
Drama Guest Actor
John Carroll Lynch ,
2014
Nominee
Drama Supporting Actress
Melissa McBride ,
2013
Nominee
Drama Guest Actor
Lennie James ,
2012
Nominee
Drama Lead Actor
Andrew Lincoln ,
Golden Globes, USA
2011
Nominee
Best Television Series - Drama
Golden Trailer Awards
2018
Nominee
Best Horror/Thriller (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Gracie Allen Awards
2020
Winner
Outstanding Female Actor in a Leading Role in a Drama
Danai Gurira ,
2019
Winner
Outstanding Director - Entertainment Series or Special
Daisy von Scherler Mayer (director) ,
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2014
Nominee
Best TV Series
Guild of Music Supervisors Awards
2012
Nominee
Best Music Supervision for Television
Thomas Golubic ,
2011
Nominee
Best Music Supervision for Television
Thomas Golubic ,
Hollywood Critics Association Television Awards
2021
Nominee
Best Supporting Actor in a Broadcast Network or Cable Series, Drama
Jeffrey Dean Morgan ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2018
Nominee
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
2017
Nominee
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
2016
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Garrett Immel ,
2016
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Essie Cha ,
Tracey L. Miller-Smith ,
2015
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
2015
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Essie Cha ,
Mayumi Murakami ,
Chauntelle Langston ,
2014
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
Hollywood Post Alliance, US
2012
Nominee
Outstanding Sound - Television
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Lou Thomas (sound designer/supervising sound editor) ,
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Bartek Swiatek (production sound mixer) ,
Tim Farrell (sound effects editor) ,
Phil Barrie (sound effects editor) ,
IGN Summer Movie Awards
2018
Nominee
Best TV Comic Book Adaptation
2015
Nominee
Best TV Horror Series
Best TV Comic Book Adaptation
2014
Nominee
Best TV Hero
Melissa McBride (actor) ,
Best TV Horror Series
Best TV Comic Book Adaptation
2013
Winner
Best TV Horror Series
2013
Nominee
Best TV Horror Series
Best TV Episode
2012
Winner
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV Hero
Norman Reedus ,
2012
Nominee
Best TV Series
Best TV DVD or Blu-Ray
2011
Winner
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV DVD or Blu-Ray
2011
Nominee
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV Twist
2010
Winner
Best TV Hero
Andrew Lincoln ,
2010
Nominee
Best New TV Series
iHorror Awards
2017
Winner
Best Horror Series
2017
Nominee
Best Actress - Horror Series
Lauren Cohan ,
Best Actor - Horror Series
Jeffrey Dean Morgan ,
Best Actor - Horror Series
Andrew Lincoln ,
2016
Winner
Best Female Performance - Horror Series
Melissa McBride ,
2016
Nominee
Best Horror Series
Best Male Performance - Horror Series
Andrew Lincoln ,
2015
Nominee
Best Horror Series
Frank Darabont ,
Image Awards (NAACP)
2016
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Danai Gurira ,
Imagen Foundation Awards
2021
Nominee
Best Supporting Actress - Television (Drama)
Paola Lázaro ,
Kids' Choice Awards, USA
2019
Nominee
Favorite TV Drama
2018
Nominee
Favorite TV Actor
Andrew Lincoln ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Sound Effects and Foley for Episodic Short Form Broadcast Media
Jon Mete (supervising sound editor) ,
Ben Wilkins (supervising sound editor) ,
James Gallivan (sound effects editor) ,
James Bailey (foley artist) ,
Doug Madick (foley artist) ,
Sanaa Kelley (foley artist) ,
Trevor Sperry (foley editor) ,
2017
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising sound editor, dialogue editor) ,
Tim Farrell (supervising sound editor) ,
2016
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (dialogue editor) ,
2014
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor, adr editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue editor, supervising adr editor) ,
Tim Farrell (dialogue editor) ,
Clayton Weber (dialogue editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Lou Thomas (sound designer) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Dominique Decaudain (foley artist) ,
2013
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue/adr editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
2012
Winner
Best Sound Editing - Long Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Pamela Kahn (foley artist) ,
Tim Farrell (sound editor) ,
Phil Barrie (sound editor) ,
Jerry Edemann (sound editor) ,
2012
Nominee
Best Sound Editing - Long Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue editor) ,
Steffan Falesitch (dialogue editor) ,
Karyn Foster (dialogue editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue/adr editor) ,
Steffan Falesitch (dialogue editor) ,
2011
Winner
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Lou Thomas (supervising adr editor) ,
Peter Austin (adr editor) ,
Karyn Foster (adr editor) ,
Skip Schoolnik (adr editor) ,
Bruce M. Honda (dialogue editor) ,
2011
Nominee
Best Sound Editing - Long Form Dialogue and ADR in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (supervising sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Lou Thomas (supervising adr editor) ,
Bruce M. Honda (dialogue editor) ,
Skip Schoolnik (adr editor) ,
Best Sound Editing - Long Form Sound Effects and Foley in Television
Walter Newman (supervising sound editor, sound designer) ,
Kenneth Young (supervising sound editor, sound effects editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Darleen Stoker (sound effects editor) ,
Peter Reynolds (foley editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (supervising sound editor, sound effects editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Marc Meyer (sound effects editor) ,
Darleen Stoker (sound effects editor) ,
Andy Kopetzky (foley editor) ,
Peter Reynolds (foley editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2017
Winner
Best Villain
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best Actor in a Show
Jeffrey Dean Morgan ,
Muse Creative Awards
2018
Winner
Poster Single
National Television Awards, UK
2015
Nominee
Most Popular Multichannel Programme
Online Film & Television Association
2019
Nominee
Best Guest Actor in a Drama Series
Andrew Lincoln ,
2015
Nominee
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Visual Effects in a Series
2014
Winner
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Greg Nicotero ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
Michelle MacLaren ,
David Boyd ,
Tricia Brock ,
Seth Mannino ,
Lesli Linka Glatter ,
Jeremy Podeswa ,
Stefan Schwartz ,
Michael Uppendahl ,
Jeffrey F. January ,
Julius Ramsay ,
Michael E. Satrazemis ,
2014
Nominee
Best Drama Series
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Michael E. Satrazemis ,
Stephen Campbell ,
Best Costume Design in a Series
Eulyn Colette Hufkie ,
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Donna M. Premick ,
Carey Jones ,
Garrett Immel ,
Gino Crognale ,
Yolanda Sheridan ,
Best Sound in a Series
Jerry Ross ,
Michael P. Clark ,
Bartek Swiatek ,
David Kelson ,
Best Visual Effects in a Series
Victor Scalise ,
Jason Sperling ,
Darrell Pritchett ,
2013
Winner
Best Guest Actor in a Drama Series
Lennie James ,
2013
Nominee
Best Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Greg Nicotero ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
Michelle MacLaren ,
David Boyd ,
Tricia Brock ,
Daniel Sackheim ,
Lesli Linka Glatter ,
Jeremy Podeswa ,
Best Writing in a Drama Series
Charlie Adlard ,
Frank Darabont ,
Robert Kirkman ,
Tony Moore ,
Scott M. Gimple ,
Glen Mazzara ,
Angela King ,
Evan T. Reilly ,
Nichole Beattie ,
Seth Hoffman ,
Best Music in a Series
Bear McCreary ,
Best Editing in a Series
Julius Ramsay ,
Hunter M. Via ,
Nathan Gunn ,
Kelley Dixon ,
Robert Bramwell ,
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Michael E. Satrazemis ,
Best Production Design in a Series
Graham 'Grace' Walker (production design) ,
Gregory S. Melton (production design) ,
Doug Fick (art direction) ,
Kristen Donaldson (set decoration) ,
Best Sound in a Series
Jerry Ross ,
Bartek Swiatek ,
David Kelson ,
Best Visual Effects in a Series
Victor Scalise ,
Jason Sperling ,
Jon Rosenthal ,
Darrell Pritchett ,
Best New Titles Sequence
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Andy Schoneberg ,
Kevin Wasner ,
Jake Garber ,
Carey Jones ,
Yolanda Sheridan ,
2012
Winner
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Donna M. Premick ,
Carey Jones ,
Yolanda Sheridan ,
2011
Winner
Best Cinematography in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Visual Effects in a Series
2011
Nominee
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
David Boyd ,
Michelle MacLaren ,
Gwyneth Horder-Payton ,
Johan Renck ,
Phil Abraham ,
Best Music in a Series
Best Production Design in a Series
Best Sound in a Series
Best New Theme Song in a Series
Best New Titles Sequence
People's Choice Awards, USA
2022
Nominee
Favorite Male TV Star
Norman Reedus ,
The Drama TV Star of 2022
Norman Reedus ,
2021
Nominee
The Drama Show of 2021
The Male TV Star of 2021
Norman Reedus ,
The Drama TV Star of 2021
Norman Reedus ,
Favorite Male TV Star
Norman Reedus ,
Favorite Drama TV Star
Norman Reedus ,
2020
Nominee
Favorite Drama Show
Favorite Male TV Star
Norman Reedus ,
Favorite Drama TV Star
Danai Gurira ,
Favorite Female TV Star
Danai Gurira ,
2019
Nominee
Favorite Male TV Star
Norman Reedus ,
Favorite Female TV Star
Danai Gurira ,
Favorite Drama TV Star
Norman Reedus ,
2018
Nominee
Favorite Male TV Star
Andrew Lincoln ,
2017
Winner
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
2017
Nominee
Favorite TV Show
2016
Nominee
Favorite TV Show
Tom Luse ,
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
2015
Nominee
Favorite TV Show
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
Favorite TV Character We Miss Most
Scott Wilson ,
2014
Winner
Favorite Cable TV Drama
Favorite TV Anti-Hero
Andrew Lincoln ,
2014
Nominee
Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Show
2013
Nominee
Favorite Cable TV Drama
Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Show
2012
Nominee
Favorite Sci-Fi/Fantasy Show
ReFrame
2022
Winner
IMDbPro Top 200 Most Popular TV Titles 2021-2022
2020
Winner
Top 100 Most Popular Television (2018-2019)
Top 100 Popular Television (2019-2020)
Rondo Hatton Classic Horror Awards
2016
Nominee
Best Television Presentation
Greg Nicotero ,
2014
Winner
Best TV Presentation
Scott M. Gimple (showrunner) ,
2012
Winner
Best TV Presentation
Frank Darabont ,
Michelle MacLaren (director) ,
Scott M. Gimple (writer) ,
2011
Winner
Best TV Presentation
Phil Abraham ,
Russian National Movie Awards
2016
Nominee
Best Foreign TV Drama of the Year
2014
Nominee
Best Foreign TV Drama of the Year
Satellite Awards
2017
Nominee
Best Television Series, Genre
2016
Winner
Best Television Series, Genre
2015
Nominee
Best Television Series, Genre
2014
Nominee
Best Television Series or Miniseries, Genre
2012
Winner
Best Ensemble, Television
2011
Nominee
Best Television Series, Genre
Scream Awards
2011
Nominee
The Ultimate Scream
Best TV Show
Best Horror Actress
Sarah Wayne Callies ,
Best Horror Actor
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress
Laurie Holden ,
Breakout Performance - Male
Jon Bernthal ,
Seoul International Drama Awards
2014
Nominee
Best Director
Greg Nicotero ,
2011
Winner
Most Popular Foreign Drama of the Year
2011
Nominee
Best Mini-Series
Society of Camera Operators
2015
Nominee
Television
Stephen Campbell ,
Teen Choice Awards
2016
Nominee
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi
Andrew Lincoln ,
2011
Nominee
Choice TV: Breakout Show
Television Critics Association Awards
2013
Nominee
Program of the Year
2011
Nominee
Outstanding New Program
TP de Oro, Spain
2012
Nominee
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
TV Guide Awards
2014
Winner
Favorite Horror Series
2014
Nominee
Favorite Actor
Andrew Lincoln ,
2013
Nominee
Favorite Actor
Andrew Lincoln ,
Favorite Villain
David Morrissey ,
2012
Nominee
Favorite Horror Series
TV Quick Awards, UK
2011
Nominee
Best New Drama
Frank Darabont ,
Tom Luse ,
Denise M. Huth ,
Visual Effects Society Awards
2011
Nominee
Outstanding Supporting Visual Effects in a Broadcast Program
Sam Nicholson ,
Jason Sperling ,
Kent Johnson ,
Christopher D. Martin ,
Women's Image Network Awards
2020
Nominee
Actress Drama Series
Samantha Morton ,
2019
Nominee
Actress Drama Series
Danai Gurira ,
World Soundtrack Awards
2016
Nominee
Television Composer of the Year
Bear McCreary ,
Writers Guild of America, USA
2011
Nominee
New Series
Frank Darabont ,
Charles H. Eglee ,
Adam Fierro ,
Robert Kirkman ,
Jack LoGiudice ,
Glen Mazzara ,
Young Artist Awards
2017
Nominee
Best Performance in a TV Series - Recurring Teen Actress
Katelyn Nacon (actor) ,
2016
Nominee
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actress (14 - 21)
Katelyn Nacon ,
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actor 13 and Under
Major Dodson ,
2014
Winner
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
2013
Nominee
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Supporting Young Actress
Madison Lintz ,
2012
Nominee
Best Performance in a TV Series - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actress
Madison Leisle ,
Young Hollywood Awards
2014
Nominee
Bingeworthy TV Show
We Love to Hate You
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 42 نظر )

-0 +0
Milad بالاخره این سریال نوستالژی تموم شد پایان خوبی هم داشت..
30 آبان 1401, 22:25 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
misagh به نفعشونه تموم شده باشه???? قسمت آخرو هنوز ندیدم ولی این آخرین قسمتیه که ازین سریال میبینم
30 آبان 1401, 19:05 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
misagh +AMC بالاخره کار خودشو کرد اینو تموم کرد،ده تای دیگه با عنوان the walking dead universe میده بیرون، یعنی این دیگه رسما از دوشیدن شد کارخونه لبنیات :/ خدا رحم کنه D:
01 آذر 1401, 00:21 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
امیر علیزاده قسمت اخر کی اپلود میشه ????????????????
24 آبان 1401, 16:44 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
ehsan maleki با عرض سلام کلا چند قسمت مونده؟
23 آبان 1401, 10:24 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Mohammad Ghadi سلام قسمت 24 کی میاد ؟
22 آبان 1401, 17:47 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
سلام دوست عزیز تاریخ پخشش زده شده هفته بعد.
22 آبان 1401, 18:33 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
sav1971 سلام و درود ، کی قسمت 24 میاد ظاهرا 6 نوامبر پخش شده ولی هنوز اینجا آپلود نشده ؟ مرسی
21 آبان 1401, 22:48 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز این تاریخ که گفتین قسمت 23 پخش شده.
22 آبان 1401, 00:31 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
احمدمحمدی سلام خسته نباشید خیلی کارتون بیسته ممنون ممنون
08 آبان 1401, 14:24 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
حسین نوری مثل همیشه عالی
17 مهر 1400, 19:58 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
milad سلام لطفا برای تمامی سریال ها انکودر x265 psa رو قرار بدید نسبت به rm team خیلی بهتره ممنون
16 شهریور 1400, 01:45 ق.ظ
ثبت پاسخ
-1 +0
دانیال این سریال چ روزایی پخش میشه
13 شهریور 1400, 14:31 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
سلام دوست عزیز یک شنبه ها
14 شهریور 1400, 15:07 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
amirft71 از طریق اپلیکشن چرا نمیشه دانلود کرد ؟!
27 مرداد 1400, 01:55 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز برنامه ADM رو نصب کنید از گوگل پلی.
27 مرداد 1400, 11:51 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +2
amintereichi kheyli site khoobi darin????❤❤
04 تیر 1400, 05:33 ق.ظ
ثبت پاسخ
-2 +4
ali اسپویل بخدا فازشون رو درک نمیکنم کدوم سریال شخصیت اصلی رو حذف میکنه،خدایی نصف فن های این سریال بخاطر بازی خوب اندرو ادامش دادن.
10 خرداد 1400, 20:28 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
زهرا موذن سلام.فصل 11 مشخص شده کی پخش میشه؟
07 اردیبهشت 1400, 19:10 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
mahdicxz الان فصل 10 تموم شد؟
01 اردیبهشت 1400, 18:14 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +2
alireza sobhani چقدر مسخره بود نیم فصل دوم حیف حجم
21 فروردین 1400, 09:46 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
SKYFALL فصل 10 سیزن اخره یا چی؟؟؟
12 فروردین 1400, 02:00 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +2
سلام دوست عزیز فصل 11 فصل آخر سریال هست.
12 فروردین 1400, 21:23 ب.ظ
ثبت پاسخ
-1 +0
رسول سلام.ممنون از سایت خوبتون
14 اسفند 1399, 20:09 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
بابک شرم پور سلام مگه سیزن دهم 22 قسمت نیست؟ ولی لینک دانلود ها تا 18 قسمت داره فقط
14 اسفند 1399, 18:41 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز فصل 10 در حال پخش هست
14 اسفند 1399, 19:39 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
siavash golizade ادامه قسمت ها کی پخش میشه؟( قسمت 16)
29 خرداد 1399, 03:41 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
سلام دوست عزیز به خاطر کرونا فیلمبرداری نشده مشخص نیست احتمالا ادامه سریال با فصل 11 باشه.
29 خرداد 1399, 08:57 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
kazem kazemi سریال خوبی هست
14 فروردین 1399, 21:44 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سیدحامدمینایی سلام زیر نویس دانلود میکنم ولی نمیدونم چجوری داخل سریال بیارمش
08 فروردین 1399, 20:26 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Mahdi اسم فایل زیرنویس و فایل فیلم رو یکی کن
11 فروردین 1399, 16:54 ب.ظ
ثبت پاسخ
-1 +1
Mahdi بلاخره انتظار به پایان رسید و نیم فصل دوم فصل دهم شروع شد
10 اسفند 1398, 13:38 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Walker: Independence
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Walker: Independence (2022–)

7 / 10
1,632
ژانر : اکشن , جنایی , درام
سازنده : Larry Teng , Clara Aranovich , Carol Banker
نویسنده : Seamus Kevin Fahey , Anna Fricke , Grace Ding
زبان : انگلیسی
ستارگان : Katherine McNamara , Matt Barr , Katie Findlay
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : The CW
فصل : 01 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال شوهر "ابی واکر" در مقابل چشمان او به قتل می رسد. در تلاش برای انتقام ، "ابی" با هویت "رالینز" برخورد می کند. سفر "ابی" و هویت آ ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
WeCrashed
720p WEBRip » 400MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

WeCrashed (2022)

7.3 / 10
15,141
ژانر : زندگی نامه , درام
سازنده : Glenn Ficarra , John Requa , Cory Finley
نویسنده : Eleanor Burgess , Drew Crevello , Lee Eisenberg
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jared Leto , Anne Hathaway , Kyle Marvin
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Apple TV+
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال طمع پر از طمع و سقوط اجتناب ناپذیر یکی از ارزشمندترین استارت آپ های جهان و خود شیفته هایی که عشق آشفته شان همه چیز را ممکن کرد و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
The Crown
1080p WEBRip x265 » 900MB
720p WEBRip » 400MB
720p WEBRip x265 » 250MB

The Crown (2016–)

8.7 / 10
214,073
ژانر : زندگی نامه , درام , تاریخی
سازنده : Benjamin Caron , Philip Martin , Jessica Hobbs
نویسنده : Peter Morgan , Edward Hemming , Jonathan Wilson
زبان : انگلیسی
ستارگان : Claire Foy , Olivia Colman , Imelda Staunton
مدت زمان : دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 05 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال از سال 1947 میلادی که الیزابت دوم هنوز به تخت سلطنت تکیه نزده و در آستانه ازدواج با پرنس فیلیپ می باشد آغاز می شود. دورانی که سر آغاز افول امپراتوری قدرتمند بریتانیا پ ...
IMDB
Comment 6
Awards
Season 05
Tandav
720p WEBRip » 300MB

Tandav (2021–)

4.6 / 10
60,407
ژانر : درام , هیجان انگیز
سازنده : Ali Abbas Zafar
نویسنده : Gaurav Solanki , Ali Abbas Zafar
زبان : هندی
ستارگان : Saif Ali Khan , Dimple Kapadia , Mohd. Zeeshan Ayyub
مدت زمان : دقیقه
محصول : هند
رده : سریال   ،   پخش از : Amazon Prime Video
فصل : 01 ، قسمت : 09 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال در بزرگ‌ ترین پایتخت دموکراسی جهان دهلی نو پشت درب ‌های قدرت اتفاقات بسیار زیادی رخ می ‌دهد و در خصوص تاریک ‌ترین سیاست ‌های هند صحبت می‌کند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Kevin (Probably) Saves the World
720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 16 پایان سریال

Kevin (Probably) Saves the World (2017–2018)

7.7 / 10
4,553
ژانر : کمدی , درام , فانتزی
سازنده : J. Miller Tobin , Peter Leto , Tamra Davis
نویسنده : Tara Butters , Michele Fazekas , Kevin Deiboldt
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jason Ritter , JoAnna Garcia Swisher , Kimberly Hebert Gregory
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 01 ، قسمت : 16 دانلود سریال »
خلاصه داستان : کوین مردی بد شانس توسط خدا ماموریت می یابد تا دنیا را نجات بدهد...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Walker: Independence WeCrashed The Crown Tandav Kevin (Probably) Saves the World